KONST / Litografier / Färglitografi 8681647
nr 868 1647
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Lennart Rodhe (1916-2005), figurer, 33/ 250, signerad, -47, motivet: 40x60
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 6 januari 2014
kl 20:36:28
4/1 17:29:51
400 kr
6/1 15:03:24
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe